неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У МОК не полишають надій на участь російських і білоруських спортсменів в Олімпіаді 2024 року в Парижі

Світлана Макарова


Політика , Спорт

У МОК не полишають надій на участь російських і білоруських спортсменів в Олімпіаді 2024 року в Парижі

views88

19.05.2023

Подiлитися у соц.мережах

Президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах продовжує пропагувати ідею про участь в Олімпіаді 2024 року спортсменів з росії та білорусі. Про це він заявив під час виступу у Софії на святкуванні 100-річчя Болгарського олімпійського комітету.

Таку інформацію оприлюднило видання Inside the Games.

Бах зазначив, що рекомендація МОК полягає в тому, що спортсмени всіх країн повинні бути допущені до участі у відбіркових змаганнях, які вже відбуваються. 

"Я сподіваюся, що багато федерацій приймуть наші рекомендації. Я щасливий, що отримав підтримку в цьому питанні від президента Болгарії Румена Радева. Він, як і ми, хоче, щоб спортсмени з усіх 206 національних комітетів МОК могли брати участь в Олімпійських іграх", - сказав президент МОК.

Нагадаємо, нещодавно президент Міжнародного олімпіського комітету Томас Бах виступив із черговою заявою на підтримку росіійських і білоруських спортсменів. Він підтвердив, що докладає всіх зусиль, щоб повернути спортсменів із російськими та білоруськими паспортами на міжнародні змагання.

У квітні Міністерство молоді та спорту України оприлюднило наказ, яким офіційно заборонило брати участь у змаганнях, де будуть представники з росії чи Білорусі.

Також на сайті міністерства оприлюднили імена російських і білоруських спортсменів, що підтримують агресію проти України.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі