неділя, 05 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Мінреінтеграціі розповіли про виплату компенсацій за зруйноване на Донбасі житло

Економіка

У Мінреінтеграціі розповіли про виплату компенсацій за зруйноване на Донбасі житло

views27

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У найближчі два роки влада планує виплатити компенсації громадянам, які втратили житло в результаті збройної агресії Російської Федерації проти України.

Про це повідомляє інформаційне агентство «Вчасно», посилаючись на заяву першого заступника міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ростислава Замлинського.

Як повідомляється, у поточному році 380 сімей отримають виплати за втрачене житло. Для цього в державному бюджеті виділено 114 млн грн.

«Вперше за роки збройної агресії РФ українська влада реалізувала свою обіцянку і розпочала компенсацію громадянам України за зруйноване житло. Ми ставимо собі амбітну ціль, щоб за поточний рік і наступний всім родинам ‒ а ми їх всіх знаємо, ‒ ми плануємо виплатити повністю компенсацію за зруйноване житло і перейти до розв’язання питань щодо пошкодженого житла», ‒ заявив заступник міністра.

Відзначається, що, згідно з рішенням Кабміну, розмір компенсації за зруйноване на Донбасі житло буде визначатися за показниками опосередкованої вартості спорудження житла у регіонах країни, але не більше ніж 300 000 гривен.

Коментарi (0)