п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Мінреінтеграції пообіцяли росіянам «Нюрнберг» за українських дітей

Андрій Кущенко


Російська агресія , Політика

У Мінреінтеграції пообіцяли росіянам «Нюрнберг» за українських дітей

views127

30.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

На росіян, причетних до викрадення і незаконного усиновлення українських дітей чекає свій Нюрнберзький процес. У українських та міжнародних слідчих органів є уся необхідна інформація.

Про це очільниця Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України заявила в ефірі національного телемарафону єдиних новин.

Ірина Верещук, коментуючи ситуацію із викраденням неповнолітніх українців та інші злочини росіян в Україні, нагадала про історію із попередньої великої війни в Європі.

Так, один із перших судових процесів у Нюрнберзі, зазначила віцепрем’єрка, був пов’язаний саме із насильницьким переселенням дітей єврейської національності.

"Це був один з перших судових процесів, коли за геноцид певної нації виконавці цього злочину отримали реальне покарання. Показово, на увесь світ. Так само не уникнуть відповідальності й росіяни", — запевнила Ірина Верещук.

Вона наголосила, що міжнародним слідчим органам і українським правоохоронцям вже відомі прізвища так званих всиновителів й опікунів.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі