п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Міноборони надали роз'яснення про пільги з оподаткування військовослужбовців

Світлана Макарова


Економіка

У Міноборони надали роз'яснення про пільги з оподаткування військовослужбовців

views89

19.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

Уряд врегулював для військовослужбовців питання пільги з оподаткування військовим збором. Тепер нe оподатковуватимуть доходи військовослужбовців на період їхньої безпосередньої участі у відсічі та стримуванні збройної агресії російської федерації.

Про це повідомляє Міноборони.

Зазначається, що відповідні зміни до постанови Уряду від 30 грудня 2015 р. №1161 на виконання Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування військовим збором грошового забезпечення військовослужбовців та інших осіб, які беруть безпосередню участь у бойових діях в умовах воєнного стану» були внесені 17 березня.

У новій редакції постанови тепер визначено підстави для здійснення застосування пільги з оподаткування військовим збором грошового забезпечення осіб, які беруть безпосередню участь у бойових діях в умовах воєнного стану по відсічі і стримуванню збройної агресії росії. А саме: витяги (копії) з наказів командирів (начальників) про виплату додаткової винагороди, що передбачена законодавством для осіб, які беруть безпосередню участь у зазначених заходах.

Нагадаємо, військовий збір для фінансування Збройних Сил України у розмірі 1,5% від доходів громадян ввели у 2014 році.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі