субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Microsoft попередили, що російські хакери готують нову кібератаку проти України

Світлана Макарова


Технології

У Microsoft попередили, що російські хакери готують нову кібератаку проти України

views97

16.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

Російські хакери можуть готувати нову хвилю кібератак проти України, а також проти організацій з інших країн, які надають допомогу нашій державі.

Про це йдеться у звіті Microsoft, повідомляє Reuters.

Звіт, підготовлений командою з досліджень та аналізу кібербезпеки, містить низку прогнозів щодо діяльності російських хакерів під час війни.

«З січня 2023 року корпорація Microsoft спостерігає, як російські кібергрупи коригують свою діяльність з метою посилення руйнівного впливу та збору розвідувальної інформації про цивільні й військові об'єкти України та її партнерів», – зазначають автори звіту.

За їхніми словами, одна група схоже, готується до нової деструктивної кампанії.

Microsoft виявила, що особливо активна російська команда хакерів, відома як Sandworm, випробовувала додаткові можливості програм-здирників, які можуть бути використані для руйнівних атак на організації за межами України, що виконують ключові функції в ланцюгах постачання.

Нагадаємо, починаючи з січня 2022 року корпорація Microsoft виявила щонайменше дев'ять різних «чистильників» і два типи програм-здирників, які використовувалися проти більш як 100 українських організацій.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі