п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У мерії Ірпеня назвали відсоток громадян, які повернулися до міста

Андрій Кущенко


Суспільство

У мерії Ірпеня назвали відсоток громадян, які повернулися до міста

views327

31.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

Ірпінь продовжує жити попри руйнування внаслідок російської окупації та вуличних боїв. Додому повернулись 85% від довоєнного населення, які активно допомагають відбудовувати місто-герой.

Про це сьогодні, 31 березня, в ефірі телеканалу FREEДОМ повідомив міський голова Ірпеня Олександр Маркушин.

“Сьогодні повернулося 85% нашого населення, так, багатьом нікуди, оскільки в Ірпені великі руйнування, але нам допомагають інші міста і країни. Минулого року було виконано багато роботи спільно з нашими жителями, але цього року необхідно зробити ще більше, тому що Ірпінь, на жаль, найпостраждаліший у Київській області, у місті йшли вуличні бої”, — сказав він.

Ірпінь продовжує жити, попри руйнування: сьогодні в місті пошкоджено пошти 3 тис. приватних будинків, з яких 1 тис. 500 повністю знищено, повідомив мер. Також під удар російських окупантів потрапили і 580 багатоповерхових будинків, з яких 39 повністю демонструються. 

“Нам вдалося відремонтувати, поміняти вікна та двері в 65% багатоповерхових будинків міста. У багатьох приватних і багатоповерхових будинках ми робили дахи спільно з мешканцями: ми [мерія] купувала матеріали, а вони проплачували роботу. Також відремонтували садочки і школи, з яких повністю розбомблені — два садочки і одну школу — почали відновлювати цього року”, — повідомив він.

Крім того, мер зауважив, що Ірпінь прийняв 30 тис. внутрішньо переміщених українців, які не стали жити на тимчасово окупованих Росією територіях. 

“Намагаємося їм усім допомогти, це такий самий пріоритет, як і наші жителі”, — акцентував Олександр Маркушин.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі