середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У мережу «злили» персональні дані учасників бойових дій на сході України: поліція відкрила провадження

Суспільство , Технології

У мережу «злили» персональні дані учасників бойових дій на сході України: поліція відкрила провадження

views116

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Відкрито кримінальне провадження за фактом оприлюднення в інтернеті персональних даних 500 учасників бойових дій на сході країни.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Офісу омбудсмана України у Фейсбуці.

«За результатами вжиття Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини заходів реагування припинено оприлюднення у вільному доступі в мережі Інтернет персональних даних (дати народження, адреси місця проживання, реєстраційного номера облікової картки платника податків, реквізитів паспорта, номеру телефону) близько 500 учасників бойових дій (з-поміж осіб, які залучалися до проведення невідкладних заходів щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України) у вигляді переліку заяв про надання їм земельних ділянок у м. Дубно», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що за фактом оприлюднення персональних даних Дубенським відділом поліції Головного управління Нацполіції в Рівненській області відкрито кримінальне провадження за частиною першою статті 182 Кримінального кодексу України «Порушення недоторканності приватного життя» для перевірки щодо законності зберігання, використання, поширення конфіденційної інформації про особу.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі