четвер, 07 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Маріуполі підозрюють двох шахраїв, які наживались на родичах померлих (ФОТО)

Наталя


Суспільство , Події

У Маріуполі підозрюють двох шахраїв, які наживались на родичах померлих (ФОТО)

views4271

02.12.2021

Подiлитися у соц.мережах

Двом маріупольцям, які заробляли на приватних даних померлих осіб, повідомлено про підозру у використанні конфіденційної інформації.

Про це повідомив відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури.

Згідно з інформацією, з квітня по вересень 2021 року зловмисники незаконно отримували відомості про адреси людей, які померли, а також контактні дані та номери телефонів їхніх родичів.

Зазначається, що двоє фігурантів справи діяли від підприємства, що організовує та проводить поховання та надає суміжні послуги.

За даними слідства, підозрювані особисто дзвонили людям та навіть приїздили на відповідні адреси та нав’язували родичам померлих послуг у сфері організації поховання.

«У ході проведення санкціонованих слідчим суддею 4 обшуків у приміщенні зазначеного приватного підприємства і за місцем мешкання фігурантів виявлено та вилучено документи, мобільні телефони, комп’ютерну техніку та інші речі, що підтверджують незаконну діяльність», — йдеться у повідомленні.

Також відомо, що маріупольським шахраям інкримінують ч. 2 ст. 28, та ч. 1, 2 ст. 182 КК України (незаконне збирання, зберігання та використання конфіденційної інформації про особу, вчинених за попередньою змовою).

​​