вівторок, 07 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Мінветеранів обговорили визначення статусу сімей загиблих військовослужбовців

Cіпратов Роман


Суспільство

У Мінветеранів обговорили визначення статусу сімей загиблих військовослужбовців

views159

21.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство у справах ветеранів створює комунікаційну платформу з визначення статусу сімей загиблих захисників України.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Як повідомляється, у Міністерстві відбулася нарада з представниками Ради сімей загиблих захисників. У зустрічі взяли участь міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна, представники Офісу Президента та профільних директоратів Міністерства.

У ході зустрічі були обговорені актуальні питання, зокрема, визначення статусу членів сімей загиблих захисників України на законодавчому рівні.

«Питання ветеранської політики ‒ це питання національної безпеки. Особливе значення для суспільства має тема визначення статусу родин загиблих. Тому ми маємо створити відповідний юридично бездоганний механізм, який буде працювати. Шлях до цього ‒ прозора комунікація між усіма учасниками процесу», зазначила очільниця відомства.

Також повідомляється, що Юлія Лапутіна дала доручення апарату Міністерства з комунікації з сім'ями загиблих підготувати відповідні юридичні напрацювання, які ляжуть в основу законодавчих ініціатив. Наступна робоча зустріч, де будуть обговорені конкретні пропозиції, запланована на п'ятницю, 22 жовтня.

 

Коментарi (1)

Спрытко (1 місяць тому)

Коментарiй було видалено по причині : "спам"