вівторок, 05 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Мінветеранів назвали кількість військовослужбовців, які взяли участь у війні на Донбасі

Наталя


Новини , Вони вистояли , ООС

У Мінветеранів назвали кількість військовослужбовців, які взяли участь у війні на Донбасі

views895

14.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

В Україні наразі налічується близько 407 тис. учасників бойових дій, які брали участь в операції Об’єднаних сил на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської області, з них майже 250 тис. є ветеранами.

 

Про це повідомив перший заступник міністра у справах ветеранів Олександр Порхун у рамках форуму «Україна 30. Безпека країни», передає «Дом».

 

«Сьогодні в нашій країні налічується 787 тисяч учасників бойових дій. З них приблизно 407 тисяч це учасники бойових дій на Донбасі. З них відсотків 80 і далі проходять військову службу в різних силових структурах нашої держави. Тобто залишається приблизно 200-250 тис. учасників бойових дій, які на цей час є ветеранами », зауважив Порхун.

 

Зазначається, що в Україні планують створити електронний реєстр учасників бойових дій. У нього буде імплементовано 16 електронних реєстрів інших органів центральної виконавчої влади.

 

Також планується точковий зв’язок із кожним військовослужбовцем та опитування, задля допомоги у пошуках роботи в цивільному житті.