вівторок, 19 жовтня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Міноборони прокоментували питання виплати заборгованості по зарплатах військовим

Cіпратов Роман


Українська армія

У Міноборони прокоментували питання виплати заборгованості по зарплатах військовим

views86

19.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Уже найближчим часом може бути прийнято рішення щодо виплати заборгованості по зарплатах військовослужбовцям Збройних сил України, яка становить 1,5 млрд гривень.

Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр, передає прес-служба відомства.

«Міноборони деякий час тому заявляло про те, що кошти, необхідні для проведення у повному обсязі одноразових обов’язкових видів виплат, виплати додаткової винагороди, запровадженої 29 липня 2020 Постановою Кабінету Міністрів України № 741, інших додаткових виплат військовослужбовцям ЗСУ, передбачених законодавством, не були враховані під час прийняття Державного бюджету на 2021-й рік», ‒ заявила Ганна Маляр.

За її словами, до Верховної Ради шляхом депутатської ініціативи як невідкладний вже подано проєкт закону про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо реалізації соціальних заходів та інфраструктурних проєктів.

Цим законопроектом передбачено видатки у тому числі і на покриття дефіциту в коштах на виплату грошового забезпечення військовослужбовцям ЗСУ.

Тому вже у жовтні оборонне відомство отримає можливість швидше профінансувати всі передбачені законодавством види виплат військовослужбовцям у повному обсязі, підкреслила заступниця міністра.

 

Коментарi (0)