четвер, 16 вересня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Міністерстві оборони вшанували загиблих захисників України (відео)

Cіпратов Роман


Відео , Війна

У Міністерстві оборони вшанували загиблих захисників України (відео)

views68

11.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні, 11 травня, у Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування українських воїнів, які загинули цього дня у різні роки внаслідок збройної агресії Російської Федерації на Донбасі.


Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

 

Як повідомляється, в заході взяли участь представники керівництва Міністерства оборони України, офіцери та працівники структурних підрозділів оборонного відомства та Генерального штабу ЗСУ, а також військовослужбовці Київського гарнізону.


«Дзвін Пам'яті пролунав шість разів... Цього дня у 2015 році внаслідок російської збройної агресії загинули: старший солдат Астапов Дмитро Анатолійович, лейтенант Ліщинський Богдан Вікторович, солдат Стрельчук Олександр Анатолійович. У 2017 році: старший сержант Ліптуга Олександр Сергійович, молодший сержант Сихарулідзе Давид Кайновіч, молодший сержант Пудов Олексій Анатолійович. Присутні вшанували пам'ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам'яті. Вічна пам'ять Героям, полеглим в боях за нашу вільну, незалежну Україну!», відзначили у Міністерстві оборони.


Зала пам'яті захисників України створена на вшанування пам'яті військовослужбовців, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України, мир та порядок. Біля споруди Зали пам'яті облаштовано церемоніальний майданчик з Дзвоном Пам'яті та Стелою, у якій вмонтовано осколки снарядів. Щоденний поминальний ритуал здійснюється ударами дзвону, в залежності від кількості загиблих у цей день.

 

Коментарi (0)