субота, 22 січня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Лимані Донецької області прощаються із загиблим командиром розвідвзводу 35-ї ОБрМП Дмитром Красногрудем (фото)

Суспільство , Події

У Лимані Донецької області прощаються із загиблим командиром розвідвзводу 35-ї ОБрМП Дмитром Красногрудем (фото)

views30

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

13 липня біля населеного пункту Зайцеве Донецької області під час виконання бойового завдання внаслідок підриву на міні загинув Дмитро Анатолійович Красногрудь. «Мир» отримав свій позивний під час участі у миротворчій місії ООН. Загинув, захищаючи рідний край, свій Донбас, свою Україну.

Дмитро Анатолійович Красногрудь – мешканець Лиману Донецької області. Він народився  18.10.1978. Лейтенант, командир розвідувального взводу 137-го окремого батальйону морської піхоти 35-ї окремої бригади морської піхоти.

До початку російсько-української війни служив в українському батальйоні миротворчих сил ООН у Сьєрра-Леоне (африканська країна, у якій вже довгий час триває громадянська війна).

А потім війна у рідному Донбасі….

Красногрудь прийшов у батальйон у 2015 році, брав участь у визволенні Мар’їнки, Авдіївки. Обороняв Піски, Трьохізбенку, Чермалик, воював на Авдіївській промзоні.

Саме Дмитро у 2017 році керував спецоперацією з узяття у полон військовослужбовця 22-ї бригади спеціального призначення ГРУ ГШ РФ Віктора Агєєва і ліквідації кадрового російського офіцера Олександра Щерби.

«Загиблий боєць – Дмитро Красногрудь з позивним «Мир» – служив у нашій бригаді багато років. Він був командиром розвідки 20 окремого мотопіхотного батальйону, який пізніше став підрозділом 93 бригади Холодний Яр. І ми сумуємо з приводу його смерті разом із сім’єю, друзями і побратимами», – йдеться на офіційній фейсбук-сторінці 35-ї ОБМП.

Сьогодні його проводжають в останній шлях не тільки побратими та військові, а й мешканці Донеччини. Дуже багато людей з Лиману, Слов’янська та інших міст Донецької області прийшли, щоб в останнє подякувати йому за службу, за захист, за боротьбу з російськими окупантами.

Полковник Римаренко у своїй прощальній промові підтвердив, що Дмитро загинув саме через міну…

«Ще коли він був сержантом, був нагороджений президентською нагородою «Захиснику Вітчизни». Потім його відправили на офіцерські курси, він прийшов до нас уже командиром розвідувального взводу, а потім став у нас начальником розвідки», – згадують побратими з мотопіхотного батальйону.

У званні лейтенанта Дмитро отримав від президента медаль «За військову службу Україні».

Сьогодні його провели в останній шлях…

Говорять, що Герої не вмирають. Мабуть, це так. Вони назавжди залишаються з нами. У пам’яті. В історії.

Вічна Слава Герою!