вівторок, 18 травня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Луганській області завершують відновлення траси Н-21

Наталя


Новини , Суспільство , Технології

У Луганській області завершують відновлення траси Н-21

views386

04.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

У рамках програми «Велике будівництво», завершуються відновлювальні роботи траси Н-21 «Старобільськ-Луганськ-Хрустальний-Макіївка-Донецьк» у Луганській області.

 

Про це повідомили на офіційній сторінці проекту «Велике будівництво» у Фейсбуці.

 

За даними, роботи з поточного середнього ремонту траси Н-21 проводить компанія «Автомагістраль-Південь».

 

Зазначається, що вказана траса є важливим транспортним коридором, який проходить через великі районні центри Луганської та Донецької областей. До початку відновлювальних робіт дорожнє покриття автошляху перебувало у понівеченому стані через активні бойові дії та постійний рух військової великогабаритної техніки.

 

За інформацією, у серпні 2020 року було розпочато відновлення майже 20-кілометрової ділянки траси на відрізку км 20+000 – км 39+960 між населеними пунктами Штормове та Новоайдар.

 

Наразі працівники продовжують влаштування верхнього шару покриттям із щебенево-мастиковою асфальтобетонною сумішю (ЩМА) на інших ділянках автодороги. Водночас тривають роботи з облаштування автобусних зупинок.

 

Повідомляється, що завершення ремонтно-відновлювальних робіт планується на липень 2021 року. До цього часу мають зробити: влаштування тротуарів; встановлення бар’єрного огородження; укріплення узбіччя; ремонт водопропускних труб; встановлення дорожніх знаків; нанесення дорожньої розмітки.

Коментарi (0)