понеділок, 23 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Києві підприємці виступили з акцією протесту: «Я не лох! #SaveФОП»

Новини , Суспільство

У Києві підприємці виступили з акцією протесту: «Я не лох! #SaveФОП»

views64

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Києві представники Всеукраїнської громадської організації «Союз захисту підприємців» та представники малого та середнього бізнесу виступили з акцією протесту біля КВЦ «Парковий», де відбувається з’їзд партії «Слуга Народу».

За повідомленням «Укрінформ», наразі біля «Паркового» зібралось близько 30 осіб, проте їх кількість поступово збільшується.

Пікетувальники поводяться врівноважено та мирно. В руках тримають плакати з написами «Не дамо знищити спрощену систему», «Я не лох! #SaveФОП», «Президент, тримай слово!», «Ні законам № 128, 129!» та «Скасувати вбивчі закони № 128, 129».

Головною метою заходу є донесення до депутатів партії «Слуга Народу» вимог підприємців, а саме: скасування законів № 128, 129, які, на їхню думку, знищують спрощену систему оподаткування, обліку й звітності.

За словами активістів, зараз ще є можливість переконати народних обранців ініціювати проект закону, котрий би скасував закони № 128-ІХ й 129-ІХ.

Як повідомлялось раніше, президент Володимир Зеленський 17 жовтня підписав закони України № 128-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» й № 129-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг», котрі 20 вересня 2019 року було ухвалено парламентом.

За даними законами з 1 жовтня 2020 року розширюються обов’язки застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для низки категорій фізосіб-підприємців 2-4 груп, які працюють у торговельній сфері, сфері громадського харчування й послуг. Загальні правила використання РРО для усіх платників єдиного податку 2-4 груп діятимуть з 1 січня 2021 року разом зі збільшенням граничного обсягу доходу платників єдиного податку 2 групи з 1.5 млн до 2.5 млн гривень. Передбачено також запровадити програмні РРО, котрі можна використовувати замість класичних РРО.

Закони, до того ж, впроваджують «кешбек» ― повернення споживачам 100% вартості придбаного товару або ж послуги, в разі подання ними скарги про порушення продавцем порядку проведення розрахункової операції з підтвердженням контролюючих органів про наявність порушення. Вказана норма діятиме з 1 жовтня 2020 року для покупок від 850 гривень.