субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Києві ліквідовано «ботоферму», яка фінансувалась з Росії

Технології , Події

У Києві ліквідовано «ботоферму», яка фінансувалась з Росії

views25

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Києві Служба безпеки України припинила роботу «ботоферми» з понад 5 тис фейкових аккаунтів, яка розповсюджувала фейкову інформацію про Україну. Діяльність злочинців фінансувалась з території Російської Федерації.

Про це повідомив прес-центр СБУ.

У спецслужбі встановили, що в орендованій квартирі в Києві виконавці розмістили спеціалізовані апаратно-програмні комплекси, які використовувались для створення і просування фейкових аккаунтів у соцмережах для поширення неправдивої інформації серед населення.

Зловмисники діяли в інтересах осіб, які підтримували гібридну війну проти України. Спотворена інформація мала впливати на свідомість людей з метою поширення негативних настроїв у суспільстві та дискредитувати українську владу.

У ході обшуків правоохоронцями виявлено та вилучено комп’ютерну техніку зі встановленим спеціалізованим програмним забезпеченням,телекомунікаційне обладнання та понад 3 тисячі сім-карток.

У межах кримінального провадження розпочатого за несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), автоматизованих систем, комп’ютерних мереж чи мереж електрозв’язку триває досудове слідство.

Коментарi (0)