середа, 07 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Кропивницькому незабаром з’явиться вже третій соціальний гуртожиток для ВПО

Олександр Попов


Суспільство , Переселенці

У Кропивницькому незабаром з’явиться вже третій соціальний гуртожиток для ВПО

views359

01.04.2023

Подiлитися у соц.мережах

Третій гуртожиток для переселенців незабаром вже облаштують і планують здати в експлуатацію в кінці травня, що дасть змогу проживання там 20-м людям. 

Про це повідомляє Суспільне.

У соцгуртожитку будуть сім кімнат, кухня, окремі вбиральні для чоловіків та жінок, приміщення для господарських потреб, пандус біля входу, розповів начальник міського управління капітального будівництва Сергій Білокінь: "Це будівля комунальної власності, колишеня станція юних техніків. Міськрада ухвалила рішення переоблаштувати це приміщення під тимчасове житло". 

Гуртожиток облаштовують на першому поверсі п'ятиповерхівки. Мешканнка будинку Ольга Щербакова сказала, що схвалює облаштування житла: "Я нормально до цього ставлюсь. Добре, що хтось буде тут жити, а то було закинуте – ні те, ні се".

За словами мешканки будинку Вікторії Завгородньої, мешканці – дружні, всі один одного знають: "Головне, щоб жили нормальні люди, щоб добре вписались до нашої родини. Якось будемо допомагати одне одному".

У будинку, крім гуртожитку для переселенців, облаштовують поліцейську станцію. Це спільний проєкт, на який з міського бюджету витратили чотири мільйони 690 тисяч гривень, сказав Сергій Білокінь: "Термін будівництва – шість місяців. Роботи розпочали торік у грудні, згідно плану мають завершити в кінці травня". 

Сергій Білокінь розповів, що приміщення пустувало впродовж трьох років. Нині там замінили усі вікна на енергозберігаючі, міняють труби водопостачання і водовідведення, кабелі електроживлення, встановлюють систему вентиляції і пожежної безпеки.

За інформацією начальниці міського управління комунальної власності Алли Паламаренко, будівля перебуває на балансі житлово-експлуатаційної контори №9: "Вирішуватимемо питання щодо передачі приміщення в оренду якомусь із управлінь або департаментів міської ради. Але спочатку слід завершити ремонт. Там також працюватиме дільничний поліцейський. Торік у вересні з Нацполіцією уклали договір, вони займають 36 квадратних метрів. Соціальний гуртожиток займатиме 260 квадратних метрів".

У гуртожитку зможуть жити 20 переселенців.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі