субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Криму судитимуть трьох окупаційних «суддів» за незаконне переслідування одного з лідерів Меджлісу кримськотатарського народу

Наталя


Події , Право , Крим

У Криму судитимуть трьох окупаційних «суддів» за незаконне переслідування одного з лідерів Меджлісу кримськотатарського народу

views227

22.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прокуратура АР Крим та м. Севастополя за матеріалами досудового розслідування скерувала до суду обвинувальний акт щодо трьох «суддів» окупаційного «Верховного суду Республіки Крим» за незаконне засудження одного з лідерів Меджлісу кримськотатарського народу.

Про це повідомив пресцентр Офісу Генпрокурора.

Звинувачення цим суддям скеровано за частиною 1 ст. 438 КК України (порушення законів і звичаїв війни). Санкція цієї статті передбачає до 12 років позбавлення волі.

«За даними слідства, «колегія суддів» причетна до незаконного кримінального переслідування та засудження одного з лідерів Меджлісу кримськотатарського народу за події 26 лютого 2014 року, коли під стінами Верховної Ради АР Крим пройшов мітинг на підтримку територіальної цілісності України», йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією, в результаті вищевказаної протиправної діяльності та рішень так званої «колегії суддів» його було визнано винним і незаконно засуджено до 8 років ув'язнення.

Таким чином так звані «судді» безпосередньо реалізовували політику Росії, спрямовану на переслідування українських громадян, які незгодні з окупацією півострова.

Зазначається, що нехтуючи положеннями Конвенції про захист цивільного населення під час війни 1949 року, обвинувачувані незаконно застосовували законодавство Росії при кваліфікації подій, які фактично відбувалися до встановлення ефективного контролю РФ над територією окупованого півострова.

Коментарi (4)

Спрытко (1 місяць тому)

Коментарiй було видалено по причині : "спам"

Спрытко (1 місяць тому)

Коментарiй було видалено по причині : "російська пропаганда"

Спрытко (1 місяць тому)

виртуальныи

Спрытко (1 місяць тому)

Коментарiй було видалено по причині : "мова ненависті"