вівторок, 07 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Криму почастішали випадки незаконного продажу землі та нерухомості

Cіпратов Роман


Крим

У Криму почастішали випадки незаконного продажу землі та нерухомості

views237

22.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

В окупованому Криму почастішали випадки продажу землі та нерухомості за підробленими дорученнями.

Про це повідомляють підконтрольні окупантам ЗМІ.

«За інформацією експертів, нещодавно лише після трьох років судів власник зміг повернути собі землю комерційного призначення, яку зловмисники по грамотно підробленим дорученням продали, розділили на кілька ділянок та знову перепродали», йдеться у повідомленні.

Відзначається, що подібні випадки систематично фіксуються у різних містах окупованого півострова.

Нагадаємо, відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» будь-яка угода щодо нерухомого майна на непідконтрольних Уряду територіях, у тому числі щодо земельних ділянок, яка укладена з порушенням українського законодавства, вважається недійсною.

 

Коментарi (1)

Сергей (1 місяць тому)

С такой ситуацией в Севастополе стоклнулся и я.Вкратце. Делаются "поддельные" доверенности на владение и распоряжение недвижимостью, не чистыми на руку нотариусами в Украине.В основном в Одессе и Донецкой областе.Затем доверенное лицо приезжает в Крым и продает недвижимость с переформлением по российским законам. В основном страдают владельци не оформившие недвижимость по российским законам и особенно владельци недвижимости в Крыму проживающие в Украине. Поставленная на российский кадастр новым владельцем недвижимость,срочно продается.Отработанная схема. Патрiот Домбасу донесите эту афюру презеденту, верховной раде и СНБО Украины.