середа, 18 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Краматорську прикрасили офіс Медведчука, який ОПЗЖ відкрила на вулиці Стуса

Події

У Краматорську прикрасили офіс Медведчука, який ОПЗЖ відкрила на вулиці Стуса

views42

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Краматорську Донецької області на вулиці В. Стуса з помпою був відкритий офіс приймальні «Опозиційна платформа – за життя». О 3 годині ночі 29 червня невідомі прикрасили стіни офісу червоними плямами та надписами.

Про це повідомляє місцеве видання «Общежитие».  

Зазначається, що офіс приймальні «Опозиційна платформа – за життя» було відкрито кілька днів тому в Краматорську, на вулиці В. Стуса. Кум президента РФ Володимира Путіна Віктор Медведчук не був присутній, але в процесі брала участь народний депутат України Наталія Королівська, відома своїми проросійськими поглядами.

Варто зазначити, що вже після перших повідомлень про відкриття цього офісу, у мережі з’явилася маса повідомлень, які акцентують увагу на певній символічності події.

Один із стовпів ОПЗЖ, проросійський нардеп Віктор Медведчук, свого часу брав участь у судилищі над українським поетом В. Стусом.

Більше про це ми писали тут: Василий Стус. Решающая роль Медведчука в его жизни… и смерти

Власне, після появи інформації про відкриття офісу партії Медведчука у мережі спостерігалося глухе негативне бродіння. А зараз все вилилося в те, що вранці 29 червня офіс приймальні постав перед очима перехожих ось в такому вигляді: розмальовані стіни, розбите дверне скло…

В поліції міста повідомили, що сигналізація на об’єкті спрацювала о 3 годині ночі.

Факт зареєстрований за ст. 296 КК України – «Хуліганство».