п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Костянтинівці на Донеччині продовжують випікати хліб навіть під ворожим вогнем

Світлана Макарова


Суспільство

У Костянтинівці на Донеччині продовжують випікати хліб навіть під ворожим вогнем

views118

19.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

На Костянтинівському хлібокомбінаті, попри постійні ворожі обстріли, випікають сім тонн хліба на добу. Це майже 12 тисяч буханок. 

Про це йдеться у репортажі Суспільного.

Видання зазначає, що на хлібокомбінаті до війни виробляли 12 тонн. 

Костянтинівський хлібокомбінат один з двох в області, що залишились працювати попри бойові дії. Половина з випеченого зараз хліба призначена для військових. А іншу половину розвозять по містах Донецької, Луганської та частково Дніпропетровської областей.

Крім того, військові допомагають розвозити хліб для жителів у Бахмуті.

За словами заступника керівника виробництва Андрія Кошелєва, з початком повномасштабної війни обладнання з комбінату частково вивезли. Через відсутність газу, печі переобладнали під роботу на вугіллі, на якому працюють і зараз. На комбінаті у Костянтинівці виробляють п’ять різновидів хліба. 

Цех з виготовлення хліба у Костянтинівці завантажений на 50%. У ньому продовжують працювати 160 працівників, до війни було понад 200. Також цього року на хлібокомбінаті планують виготовити до 20 тонн пасхальної випічки.

Нагадаємо, 15 березня росіяни вели інтенсивний вогонь по Костянтинівці з реактивних систем Торнадо-С та Ураган. Поранено 6 людей.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі