п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У КНДР розповіли, як довго готові підтримувати росію

Андрій Кущенко


Політика

У КНДР розповіли, як довго готові підтримувати росію

views1472

28.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

Сестра лідера Північної Кореї Кім Чен Ина та заступниця голови відділу ЦК Трудової партії КНДР Кім Е Чжон висловила підтримку Російської Федерації, заявивши, що Збройні сили РФ захищають свій суверенітет та безпеку, а також "гідність і честь".

Про це пише Центральна телеграфна агенція КНДР.

Кім Е Чжон також висловилася про військову допомогу США Україні, зокрема про постачання техніки для наземного наступу.

"Глибоко стурбована поведінкою США, що призводять до ескалації війни постачанням Україні бойових оснащень для наземної атаки, і рішуче засуджую це... Ми завжди будемо в одному окопі разом з армією та народом Росії, яка стала на боротьбу для захисту гідності та честі держави, суверенітету та безпеки країни", — сказала сестра північнокорейського лідера.

Заступниця голови відділу ЦК Трудової партії Північної Кореї стверджує, що допомагаючи Україні в протистоянні агресії РФ, Сполучені Штати сприяють "продовженню нестабільних світових подій".

Кім Е Чжон вважає, що за діями США, спрямованими проти Росії, ховається прагнення досягти світової гегемонії. На її думку, американська зброя буде "спалена вщент" російською армією.

В Україні поки не коментували заяву заступника голови відділу ЦК Трудової партії КНДР про підтримку Російської Федерації.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі