понеділок, 06 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Києво-Печерській Лаврі проходять контррозвідувальні заходи СБУ

Cіпратов Роман


Події , Право

У Києво-Печерській Лаврі проходять контррозвідувальні заходи СБУ

views108

22.11.2022

Подiлитися у соц.мережах

Служба безпеки України проводить контррозвідувальні заходи на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври в українській столиці.

Про це повідомили у прес-центрі спецслужби.

Зазначається, що заходи відбуваються спільно з Національною поліцією та Національною гвардією у рамках системної роботи СБУ щодо протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні.

Зокрема, враховуючи збройну агресію Росії, зростає ризик терористичних актів, диверсій, захоплення заручників, особливо у місцях великого скупчення громадян. Отже, зазначені заходи проводяться для:

‒ недопущення використання Лаври як осередку «русского мира»;

‒ перевірки даних про використання приміщень УПЦ для приховування диверсійно-розвідувальних груп, іноземних громадян, зберігання зброї тощо;

‒ забезпечення безпеки населення від провокацій та терористичних актів.

За безпосередньою участю представників церкви правоохоронці:

‒ проводять огляд території та приміщень Лаври для виявлення заборонених до обігу предметів;

‒здійснюють перевірку осіб на території Лаври щодо їх причетності до протиправної діяльності на шкоду державному суверенітету України.

«Усі дії відбуваються в межах чинного законодавства. Наголошуємо, що у своїй діяльності СБУ дотримується принципу неупередженості до діяльності будь-якої релігійної конфесії та поважає право кожного громадянина на свободу світогляду і віросповідання, як це визначено Конституцією України», – зазначили у спецслужбі.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі