неділя, 05 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Китаї оголосили про нові військові навчання навколо Тайваню

Cіпратов Роман


За кордоном

У Китаї оголосили про нові військові навчання навколо Тайваню

views71

09.08.2022

Подiлитися у соц.мережах

9 серпня в Народно-визвольній армії Китаю оголосили про нові військові навчання навколо Тайваню, які включатимуть «блокаду та оборону» острова.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на китайські ЗМІ.

За даними видання, Пекін оголосив у вівторок, що їхні Військово-Морський флот та Військово-Повітряні сили продовжать спільні навчання у водах та повітряному просторі навколо Тайваню після чотирьох днів навчань з бойовими стрільбами.

Так, не вказавши дату закінчення, Командування Східного театру Народно-визвольної армії Китаю (НВАК) заявило, що майбутні навчання спрямовані на підготовку до операцій «спільної оборони» та «спільної блокади» острова.

Управління безпеки на морі Пекіна також випустило навігаційне попередження, обмеживши вхід до східних вод острова Наньсан у Чжаньцзяні в Південно-Китайському морі з 8:00 до 18:00 протягом трьох днів, починаючи від сьогодні, коли розпочинаються бойові стрільби.

Як зазначає видання, ще вчора повідомлялося, що Китай завершив чотириденні навчання у Тайваню, які розпочав у відповідь на скандальний візит на острів американського високопосадовця Ненсі Пелосі.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі