четвер, 11 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У кінотеатрах Донбасу не хочуть показувати справжнє українське кіно? «Пекельна Хоругва» має пройти випробування на попит

Новини , Суспільство

У кінотеатрах Донбасу не хочуть показувати справжнє українське кіно? «Пекельна Хоругва» має пройти випробування на попит

views77

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Всі, напевно, чули, а багато людей ще й дивилися, художній фільм-казку «Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво». І повсюди творчу групу чекають та купують квітки, щоб долучитися до перегляду веселого, яскравого та захоплюючого фільму про український народ та справжніх козаків.

Але ж не на Донеччині…

В інтерв’ю «Армія FM» продюсер Євген Д’яченко розповів, що на Донеччині довелося зіштовхнутися з тим, що кінотеатри просто відмовляються ставити до прокату фільм-казку. За його словами, дуже багато звернень про показ з Краматорську, зі Слов’янська від людей, але коли вони звернулися до кінотеатрів, то не почули жодної відповіді. Ні «Так», ні «Ні», лише «Подумаємо».

Говоримо про фільм Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво.

Опубліковано Армія FM Четвер, 9 січня 2020 р.

Сьогодні стало відомо, що у Краматорську Донецької області власник одного з кінотеатрів все ж таки погодився показати стрічку, але за умови, що до часу, коли відбудеться показ, а саме до 8:15 суботи 18 січня будуть розкуплені всі квітки!

Тож такий очікуваний багатьма людьми фільм «Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво» відбудеться у ранковий час. І це пробний сеанс, який може стати останнім, якщо хоча б один квіток не буде продано.

«Увага Краматорськ! Дуже важливо! Ми домоглися, щоб ваше місто взяло до показу стрічку. Власник кінотеатру «Родіна» погодився, але за однією умовою: якщо на перший ПРОБНИЙ сеанс у суботу 18 січня 8.15 ранку ( хай він так спить дай Бог йому здоров’я) ви придбаєте всі квитки до зали ( близько 200 місць, якщо не помиляємося), показ стрічки продовжиться й до Краматорська приєднається Слов’янськ. Якщо ні-це буде перший та останній перегляд Пекельної Хоругви у цьому регіоні. Тому, до праці! Ми зробили своє, вам-робити своє! Не підведіть! Доведемо, що Краматорськ-це Україна! Дякуємо волонтерам та військовим за допомогу! Чи вдасться Пекельній Хоругві підкорити Схід?», – написано у повідомленні на сторінці «Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво».

Увага Краматорськ! Дуже важливо! Ми домоглися, щоб ваше місто взяло до показу стрічку. Власник кінотеатру «Родіна»…

Опубліковано Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво Понеділок, 13 січня 2020 р.

Звісно, дуже важко у цьому випадку стримати емоції, та й не соромились це робити користувачі Фейсбук. Всім зрозуміло, що такі умови висунуто, щоб зірвати показ та показати, що у Краматорську мало українців, які хотіли б подивись фільм.

«Кінотеатр «Родина» в Краматорську не збирався брати в прокат «Пекельну хоругву». Я особисто з ними спілкувалася про це. Вони відмовили. Так само і український фільм “Захар Беркут” йшов у дуже незручний час: тиждень о 21-20, тиждень о 16-00. Дякую, «ПекельнаХоругваабоКозацькеРіздво! Ну, що ж о 8-15 так о 8-15!», – написала Марина Трембач.

«Ось вам і Україна. Це все що можна сказати про схід і відношення тамтешніх чиновників до україни. Розкажіть що там таки живуть українці, а не хохличи малороси. Викупіть ці квитки», – висловив обурення Володимир Адрусів.

«Друзі, вибачте нас. Ми робимо все, що можемо. Якщо буде попит, то змінять розклад сеансів», – відповіли у «Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво»…

Тож чи є на Донбасі Україна, чи є він сам Україною та чи живуть тут українці?

Будь ласка, давайте зробимо цих власників та поставимо на місце.

Нехай у всіх містах і містечках Донеччини до прокату потрапляє справжнє українське кіно!