середа, 28 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Києві суд виніс вирок члену НЗФ «Самооборона Криму»

Наталя


Події , Право

У Києві суд виніс вирок члену НЗФ «Самооборона Криму»

views357

13.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Дарницький районний суд Києва засудив одного з членів так званої «Самооборони Криму», який сприяв окупації півострова Росією, до п’яти років позбавлення волі, проте умовно.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

Згідно з інформацією, засудженого було виявлено на території Херсонської області. 28 серпня 2021 року йому повідомили про підозру за ч. 2 ст. 260 КК України (участь у діяльності не передбаченого законом збройного формування).

«Вказаний громадянин України у лютому 2014 року вступив до складу незаконного збройного формування «Самооборона Криму». Спільно з іншими «самооборонівцями» брав активну участь у подіях 26 лютого 2014 року під будівлею Верховної Ради АР Крим. За свою участь у функціонуванні вказаного НЗФ засуджений отримував грошову винагороду, а також нагороджений медаллю Міністерства оборони РФ «За повернення Криму», йдеться у повідомленні.

Зазначається, що суд врахував «беззастережне визнання провини, щире каяття, активне сприяння розкриттю злочину, викриттю в його вчиненні інших осіб».

У зв’язку з цим чоловіка звільнили від відбування покарання у вигляді 5 років ув'язнення з випробувальним терміном у три роки.