п’ятниця, 19 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Києві перевіряють бомбосховища та готують систему оповіщення населення на випадок вторгнення РФ

Наталя


Російська агресія , Суспільство , Події

У Києві перевіряють бомбосховища та готують систему оповіщення населення на випадок вторгнення РФ

views707

14.12.2021

Подiлитися у соц.мережах

Столична влада проводить низку заходів для забезпечення максимального захисту населення на тлі можливого повномасштабного вторгнення Росії. Наразі посадовці перевіряють бомбосховища та місця, де люди можуть сховатися.

Про це повідомив заступник голови Київської міської держадміністрації з муніципальної безпеки Андрій Крищенко, передає «Бабель».

За його словами, у разі атаки з боку країни-агресора жителів столиці сповістять про це гучними звуками сирен, оскільки цей спосіб буде доступним навіть у критичних умовах, тобто за відсутністю світла та мобільного зв'язку.

«Ми ці системи тестуємо постійно, але без звуку, плануємо проводити навчання. З наступного тижня ми розпочнемо інформаційну кампанію, щоб люди не лякалися, коли їх почують. А за кілька тижнів уже включатимемо сирени і будемо проводити навчання, щоб люди без паніки розуміли, що робити», каже Крищенко.

Крім того, він повідомив про ситуацію зі столичними бомбосховищами здебільшого це старі конструкції радянських часів, які знаходились на великих підприємствах. Там є інфраструктура, вони добре укріплені та розраховані на велику кількість людей. Деякі з них уже відремонтували, але багато з цих бомбосховищ перебувають у приватній власності. Частину приміщень хочуть передати місту, однак спочатку їх теж треба привести до ладу.

Також він зазначив, що існує ще понад 4000 об'єктів подвійного призначення, а саме: підвали, підземні паркінги, підвальні магазини. У разі тривоги, такі об'єкти готові прийняти людей.

Заступник глави КМДА нагадав, що на офіційному сайті Держслужби з надзвичайних ситуацій можна знайти алгоритм дій громадян на випадок бойових дій.