неділя, 05 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Канаді за один день розкупили облігації на підтримку України: виручили 500 млн доларів

Світлана Макарова


Економіка , За кордоном

У Канаді за один день розкупили облігації на підтримку України: виручили 500 млн доларів

views111

01.12.2022

Подiлитися у соц.мережах

Випущені урядом Канади державні облігації, кошти від продажу яких будуть передані Україні, розкупили за один день. Обсяг продажів склав 500 млн доларів.

Про це заявили у міністерстві фінансів Канади.

“Уряд Канади успішно завершив випуск п’ятирічних облігацій “Суверенітет України” обсягом 500 млн дол. Отримані кошти допоможуть уряду України продовжити надавати важливі послуги українцям цієї зими, виплачуючи пенсії, закуповуючи пальне та відновлюючи енергетичну інфраструктуру”, - йдеться у поширеному повідомленні.

Зазначається, що більшість інвесторів у ці облігації - з Канади, й майже 10% (трохи менше 50 млн дол.) придбали фізичні особи. 

“Загалом до переліку інвесторів входить широке коло внутрішніх та міжнародних інституційних інвесторів, різних рівнів урядів та іноземних офіційних установ, таких як центробанки”, - зауважили у канадському Мінфіні.

Очікується, що після перемовин із Україною отримані від продажу облігацій кошти незабаром будуть направлені на спеціальний рахунок МВФ, на який надходить більшість канадської фінансової допомоги Україні.

Вказані облігації були випущені на ринок 29 листопада і розкуплені за добу.

Нагадаємо, цього року Канада вже надала Україні фінансову підтримку на 2,5 млрд доларів, що є одним із найвищих показників у світі в перерахунку на душу населення. Окрім цього, ще 2,5 млрд доларів Канада надала у вигляді військової, гуманітарної та іншої допомоги.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі