середа, 28 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Херсонській області російським солдатам погрожують загороджувальними загонами «кадирівців»

Наталя


Російська агресія , Події

У Херсонській області російським солдатам погрожують загороджувальними загонами «кадирівців»

views84

04.08.2022

Подiлитися у соц.мережах

У тимчасово окупованому Херсоні серед загарбників поширюються чутки про те, що на лівому березі Дніпра командування країни-агресора розмістило підрозділи з «кадирівцями».  Їх нібито використовуватимуть, як загороджувальні загони, щоб не допустити відступу військ рф.

Про це повідомив заступник начальника головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

"Серед особового складу угруповання військ рф в місті Херсон поширюється інформація про розміщення на лівому березі річки Дніпро підрозділів нацгвардії чеченської республіки, які нібито отримали наказ на виконання функцій загороджувальних загонів і недопущення відступу окупаційних військ з правобережної Херсонщини", – сказав він.

За словами Громова, на Херсонському напрямку ворог може намагатися йти в наступ. До північно-східних районів області окупанти стягнули велику кількість озброєння та військової техніки.

"Не виключено, що противник може або буде намагатися здійснити наступальні дії в глибину нашої території з метою перехоплення ініціативи та створення загрози нашим успіхам. Щоб змусити ЗСУ припинити розширення плацдармів та перейти до оборони", - сказав представник Генштабу ЗСУ.