субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Харківській області відкрився пункт допомоги для переселенців, який фінансують австрійці

Олександр Попов


ВАЖЛИВО знати , Суспільство , Переселенці

У Харківській області відкрився пункт допомоги для переселенців, який фінансують австрійці

views479

09.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

Пункт допомоги для переселенців, який фінансують австрійці, відкрився у Валках, що на Харківщині. 

Про це повідомляє “Слобідський край”.

У Валках цей проєкт працюватиме протягом року. Його реалізують Міжнародна організація «Hilfswerk International» спільно з партнерською організацією ГО «СТАН». Фінансується цей проєкт Австрійським фондом «Nachbar in Not» та Австрійською агенцією з розвитку (ADA).  Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Валківську міську раду.

«Гуманітарна допомога надаватиметься найбільш вразливим категоріям жителів громади. Це допомога необхідними продуктами харчування, засобами гігієни та іншими непродовольчими товарами. А також психологічна, соціальна, юридична підтримка, консультації з питань працевлаштування та інші – відповідно до запитів, що надходитимуть від місцевих жителів та ВПО», – зазначають у Валківській міській раді.

Один запит уже є, кажуть у міськраді.

«Йдеться про потребу для людей старшого віку в навчанні комп’ютерній грамотності, що зараз дуже актуально. Тож почнуть працювати такі заняття вже найближчим часом. Важливо й те, що завдяки організації виїзних заходів необхідну допомогу і підтримку отримуватимуть не тільки містяни, а й жителі сіл та селищ громади», – говорить заступниця міського голови Ольга Борщ.

Також тут створили простір для дітей. Малеча може збиратися разом, щоб грати, відпочивати й самовиражатися.

«Наша громада досить активно співпрацює з різноманітними міжнародними фондами та організаціями. Інвестиції, які надходять у громаду в результаті залучення різноманітних проєктів, це можливість багато чого хорошого зробити для людей за позабюджетні кошти», – зазначив міський голова Валерій Скрипніченко.

Записатися для участі в проєкті можна через телеграм-канал «Гуманітарна допомога Валки», у «топіку» Хелпп Поінт, де треба заповнити анкету учасника, або звернувшись до адміністратора проєкту за адресою: вул. Харківська, буд. 7 чи подзвонивши за тел. 097-915-98-60 (з 9:00 до 11:00 та з 13:00 до 15:00, Марина).


 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі