середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Донецькій області буде організовано ще 4 Центри безпеки

Новини , Суспільство , Події

У Донецькій області буде організовано ще 4 Центри безпеки

views163

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Пресс-служба Центру розвитку місцевого самоврядування у Донецьку, який створено за участі Програми «U-LEAD з Європою», повідомляє, що до завершення 2019 року, у Донецькій області буде створено 4 додаткових Центри безпеки – у Новотроїцькому, Хлібодарівці, Андріївці та Ольгінці.

Наразі в області все відкрито десять таких центрів – деякі з них знаходяться на території об’єднаних громад, а інші – на місцях потенційних об’єднаних громад.

Максим Ткач, який обіймає посаду радника з питань децентралізації Донецького ЦРМС, повідомляє, що реформа надасть громадам нові повноваження, включаючи в галузі публічної безпеки.

Нагадаємо. З 2015 року на території Донеччини реалізується проект зі створення мережі інфраструктури по наданню послуг у галузі безпеки. До проекту входить створення нових пожежних команд, заохочення добровольців, створення приміщень у Центрі безпеки для поліцейських і т. д.

Грошові ресурси на створення цієї інфраструктури надходять з обласного бюджету. На деяких місцях будуть збудовані абсолютно нові будівлі Центру безпеки, а в інших місцях – проводиться реконструкція наявних пожежних станцій.

Пілотний проект передбачає створення нових Центрів, як на території об’єднаних громад, так і на територіях ще не створених громад.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі