п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Дніпрі терористів «ДНР» оформлювали як переселенців

Cіпратов Роман


Новини , Право

У Дніпрі терористів «ДНР» оформлювали як переселенців

views1581

10.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Контррозвідка Служби безпеки України викрила механізм незаконної легалізації бойовиків терористичного угрупування «ДНР» на підконтрольній Уряду території.

 

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

 

Як повідомляється, правопорушники фальсифікували дані мешканців окупованих територій для їх легалізації через українські установи. Серед «клієнтів» злочинної групи ‒ бойовики так званої «ДНР».

 

«За інформацією спецслужби, нелегальний бізнес з підробки пакета документів для отримання офіційного статусу переселенця організувала мешканка Дніпра. Вона оформлювала клієнтам, серед яких були й фігуранти санкційних списків, нові посвідчення, що підтверджують особу. До паспортів громадян України, найчастіше прострочених, вклеювали нові фотографії, а дані на звороті підтверджували підробленою печаткою Державної міграційної служби», ‒ йдеться у повідомленні.

 

Відзначається, що протиправна діяльність зловмисників тривала протягом року. За цей період на території України незаконно було легалізовано близько 20 осіб.

 

Під час обшуку за місцем проживання організаторки злочинної схеми правоохоронці вилучили підроблені документи, печатки та штампи державних органів. У рамках кримінального провадження вирішується питання щодо повідомлення організаторці схеми про підозру у підробці документів.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі