вівторок, 28 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Держдумі РФ погрожують вдарити по посольству США в Києві

Наталя


Російська агресія , Події

У Держдумі РФ погрожують вдарити по посольству США в Києві

views137

23.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

Заступник голови комітету Держдуми Росії з оборони, депутат від провладної партії "Єдина Росія" Юрій Швиткін заявив, що передача РСЗВ HIMARS Україні — це крок до Третьої світової війни. ЗС РФ повинні вдарити по посольству США в Києві, а також знищити урядовий квартал.

Про це російський депутат повідомив в коментарі росЗМІ.

"Це ще раз підкреслює рух крок за кроком до третьої світової війни з боку США. Потрібно розуміти, що ми повинні жорстко відреагувати. На мій погляд, сьогодні реакція повинна відбуватися і на ті країни, які постачають озброєння. І не просто знищувати інфраструктуру і так далі, а я вважаю, головний центр прийняття рішень — посольство США", — заявив Швиткін.

На думку депутата Держдуми, посольство рано чи пізно стане ціллю Збройних сил РФ і так званої "народної міліції ДНР і ЛНР". Чиновник також сказав, що необхідно знищити урядовий квартал у Києві. Нібито Міноборони Росії працює в цьому напрямку, але потрібно наносити більш масовані удари.

Істерика Швиткіна пов'язана з передачею РСЗВ HIMARS Україні. Перша партія цих систем прибула в нашу країну 23 червня. У майбутньому очікується більше поставок реактивних систем залпового вогню від західних союзників. Великобританія відправить РСЗВ M270, а Німеччина — Mars II.