середа, 28 вересня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Чехії судять бойовика Мартіна Сукупа, який воював проти України на боці так званої «ДНР»

За кордоном , Російська агресія , Події , Право

У Чехії судять бойовика Мартіна Сукупа, який воював проти України на боці так званої «ДНР»

views330

05.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

У Чехії постане перед судом бойовик Мартін Сукуп, який воював на Донбасі на боці так званої «ДНР». Його звинувачують у терористичній атаці та участі в діяльності терористичної групи. За скоєне Сукупу загрожує до 20 років ув'язнення.

Про це повідомляє ghall.com.ua.

За заявою прокурора Марека Бодлака, громадянин Чехії Мартін Сукуп у 2014 році вступив до лав терористів так званої «ДНР». Був танкістом, згодом став командиром танкової роти. Пізніше чоловік командував артилерійською батареєю і танковим батальйоном. Брав активну участь у бойових діях до травня 2018-го.

Наразі Сукуп переховується від правосуддя.

За словами його адвоката Клари Тврди бойовик «заперечує всі факти, викладені в обвинувальному акті, не погоджується з обвинувальним висновком і вважає себе невинним».

Відомо, що Сукуп не перший громадянин Чехії, якого було притягнуто до відповідальності за участь у терористичних угрупованнях на Донбасі.

Раніше, до 20 років ув’язнення був засуджений бойовик Мартін Кантор, який воював проти України на боці так званої «ЛНР».

За словами Генерального прокурора України Ірини Венедіктової, на території Чехії притягнуто до кримінальної відповідальності 12 осіб, які брали участь в конфлікті на сході Україні.