вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У центрі Відня український піаніст зіграв пісню про рушник (ВІДЕО)

Андрій Кущенко


Суспільство

У центрі Відня український піаніст зіграв пісню про рушник (ВІДЕО)

views823

01.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Український піаніст Євген Хмара, що ще задовго до війни влаштовував музичні перформанси на площах у різних містах світу, зіграв на фортепіано у центрі Відню.

Про це пише НВ.

Євген Хмара влаштував музичний перформанс на підтримку України у центрі Відня на площі Грабен. Український музикант поділився відео, на якому він грає знамениту Пісню про рушник композитора Платона Майбороди на слова Андрія Малишка.

Люди, що прогулювались площею, зібралися навколо піаніста, а українці, яких зараз багато у кожному європейському місті, підспівали.

"Рідна Мати Моя — звучить у центрі Відня на площі GRABEN. Українці – неймовірні! Україна — неймовірна!!! Ми переможемо те зло, яке прийшло на нашу землю і згинуть вороженькі, як роса на Сонці!!!", — написав Євген Хмара у своєму Instagram.

Український музикант ненадовго виїхав за межі України з дозволу Міністерства культури та інформаційної політики України, щоб взяти участь у кількох концертах на підтримку України. Так, три дні тому Євген Хмара виступив для 200 українських дітей у Штефанс Домі у Відні. На всіх концертах піаніст збиратиме гуманітарну допомогу для українських переселенців.


Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі