п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У центрі протезування Superhumans готують першу біонічну кінцівку для воїна ЗСУ (ФОТО)

Наталя


Суспільство , Технології , Українська армія

У центрі протезування Superhumans готують першу біонічну кінцівку для воїна ЗСУ (ФОТО)

views106

14.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

На базі однієї з лікарень Львівщини у центрі протезування та реабілітації Superhumans готують перший біонічний протез руки 24-річному Віталію з Житомира. Військовий втратив кінцівку, захищаючи Україну.

Про це повідомляє Superhumans Center у Фейсбуці.

Перший біонічний протез отримає 24-річний воїн Віталій із Житомира.

"У армії Віталік з 18 років, приймав участь у війні на Сході з 2016 по 2019 рік, та пішов на війну у 2022. У червні Віталій отримав уламкове поранення внаслідок танкового обстрілу під селом Врубівка у Луганській області. Після травми він ще годину добирався до місця, звідки його змогли евакуювати до Бахмута. Тут Віталіку ампутували ліву кисть, трохи вище зап’ястя", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що біонічний протез руки йому створить британська компанія Open Bionics. Хлопцю зробили усі підготовчі процедури – заміри, гіпсовий зліпок руки і дали можливість потестувати пробний прототип його майбутнього протезу. Скоро він отримає свій персональний протез.

У медзакладі на Львівщині, де розміщуватиметься клініка протезування та реабілітації Superhumans Center, відремонтовано приміщення і розгорнуто 820 ліжок.

Superhumans Center — майбутній центр протезування та реабілітації, який утворюють у Львівській області шляхом модернізації та переобладнання державної лікарні. Ініціативу Superhumans підтримала перша леді України Олена Зеленська.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі