п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Брюсселі прем’єр-міністр Бельгії відвідав Українську школу імені Ярослава Мудрого (ФОТО)

Наталя


За кордоном , Суспільство , Події , Фоторепортаж

У Брюсселі прем’єр-міністр Бельгії відвідав Українську школу імені Ярослава Мудрого (ФОТО)

views234

14.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

Прем’єр-міністр Бельгії Александер Де Кроо разом зі своєю родиною відвідав Українську школу імені Ярослава Мудрого в Брюсселі та привітав її керівництво, вчителів та дітей з Різдвом Христовим.

Про це повідомило Посольство України в Бельгії у Фейсбуці.

«Це була надзвичайно тепла, сімейна зустріч, під час якої дітки заспівали найвідоміші українські колядки. Також діти подарували Прем’єру булаву-символ влади! Керівництво школи, вчителі та діти були надзвичайно раді та горді вітати Прем’єра разом із його сім’єю в школі! Це була незабутня зустріч!», – йдеться в дописі.

Тимчасова повірена України в Бельгії Наталія Аношина висловила щиру вдячність прем’єр-міністру та його сім’ї за те, що завітали до Української школи, привітали із Різдвом і поспілкувались із дітьми.

«Це була велика честь! Особливі слова вдячності пану Де Кроо за підтримку України та всю практичну допомогу нашій державі!», – наголосила Аношина.

Посольство подякувало директору школи отцю Олегу Зимаку, завучу пані Андріані Семенченко, усім вчителям та дітям школи за гостинність. Особлива вдячність висловлена найменшим діткам, які старалися якнайкраще виступити та заспівати колядки для сім’ї прем’єр-міністра Бельгії.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі