понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Британії українські військовослужбовці вивчають міжнародне гуманітарне право

Світлана Макарова


За кордоном , Суспільство

У Британії українські військовослужбовці вивчають міжнародне гуманітарне право

views175

27.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

У рамках базової загальновійськової підготовки у Великій Британії військовослужбовці ЗСУ поглибили свої знання з міжнародного гуманітарного права.

Про це повідомив Генштаб ЗСУ.

Один із перших навчальних модулів, який інтерактивно викладається українським військовослужбовцям під час базової загальновійськової підготовки у Великій Британії присвячений міжнародному гуманітарному праву.

Міжнародне гуманітарне право або право збройних конфліктів – це система міжнародно визнаних правових норм і принципів, що застосовуються під час збройних конфліктів, встановлюють права і обов’язки сторін конфлікту щодо заборони та обмеження використання певних засобів і методів ведення бойових дій, забезпечення захисту жертв конфлікту та визначають відповідальність за порушення цих норм.

Зокрема, на заняттях відбувається поглиблення обізнаності про принципи права збройних конфліктів, правила поводження з військовополоненими і затриманими особами. Збройні Сили України неухильно, систематично та у повному обсязі дотримуються норм міжнародного гуманітарного права у протидії несправедливій, незаконній та агресивній війні росії проти України.

"Саме безумовне дотримання норм та слідування принципам міжнародного гуманітарного права достеменно відрізняє Збройні Сили України від війська злочинців російської федерації та забезпечує міжнародну підтримку України", – наголосили у Генштабі.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі