вівторок, 06 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У боях за Маріуполь загинув ветеран АТО Рафаель Агаєв

Андрій Кущенко


Події

У боях за Маріуполь загинув ветеран АТО Рафаель Агаєв

views650

08.04.2022

Подiлитися у соц.мережах

У Маріуполі під час захисту міста від навали російських окупантів загинув ветеран війни на Донбасі Рафаель Агаєв. Він загинув, виконуючи бойові завданні в складі підрозділу Морської Піхоти України.

Про втрату повідомив його друг та ветеран війни на Донбасі Леонід Остальцев. Саме вони, повернувшись з війни, відкрили мережу піцерій Pizza Veterano, яка полюбилася українцям.

"Рафаель Агаєв загинув в Маріуполі, виконуючи бойові завданні з оборони міста, в складі свого підрозділу Морської Піхоти України", – написав Остальцев.

Він розповів, що саме Агаєв колись давно навчив його готувати піцу, "після чого, моє життя змінилося".

"Потім ти пішов на війну у 2014 році, бо ти красавчик і по іншому не міг. Коли ти повернувся – ми разом пішли згадати, чи не забули як готувати піцу після повернення з фронту і дуже здивувалися, коли "не забули", – написав Остальцев.

Він зазначив, що Агаєв був поруч, коли відкрилася перша Pizza Veterano, "допомагав, підтримував, наставляв".

"Ти був. Був ах*єнним. Але р@сня тебе вбила. Не просто російські солдати, а саме р@сня. Вся ця недокраїна із всім своїм "недонаселенням". Мені шкода, Раф. Дуже", – написав Остальцев.

Як відомо, Остальцев і Агаєв після повернення з фронту відкрили Pizza Veterano, мета якої полягала не лише у тому, аби нагодувати українців, але й допомогти з працевлаштуванням ветеранів війни на Донбасі, які зіштовхнулися з труднощами у цивільному житті.

Перша піцерія була відкрита вже у грудні 2015 року. Там одразу ж ввели правило "підвішеної" піци, коли будь-хто з відвідувачів міг оплатити піцу, якою згодом безкоштовно пригостили б ветеранів війни на Донбасі, які б прийшли у заклад.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі