четвер, 28 жовтня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Болгарії затримали громадянина РФ за підозрою в шпигунстві на військовому заводі

Наталя


За кордоном , Події

У Болгарії затримали громадянина РФ за підозрою в шпигунстві на військовому заводі

views322

08.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

МВС Болгарії оголосило про затримання за підозрою у промисловому шпигунстві трьох іноземців (росіянина та двох литовців), які працювали на військовому заводі «Арсенал».

Про це повідомив пресцентр обласної дирекції поліції Стара-Загора.

Згідно з інформацією, в рамках розслідування були допитані свідки, і було встановлено, що 24-річний громадянин Литви, 59-річна співгромадянка та 60-річний громадянин Росії працювали з інноваційними технологіями, що забезпечують продукцію військового заводу «Арсенал».

«Троє перебували у відпустці власним коштом до 17 вересня 2021 року, після чого вони не з’явились на роботу. Встановлено, що вони подорожували на автомобілях, звіт про їхні поїздки за кордон показав, що вони в'їхали в країну 2 жовтня 2021 року, були в Казанлику та потім повернулися. Щоб не дати їм виїхати з країни, було надіслано запит на ретельну перевірку», йдеться у повідомленні.

Також у силовому відомстві Болгарії зазначили, що 5 жовтня поточного року троє фігурантів справи та їхні автомобілі були помічені на прикордонному пункті пропуску «Кулата» на кордоні з Грецією, де були затримані на 24 години на підставі місцевих законів.

Повідомляється, що під час процесуальних та слідчих дій в їх авто були знайдені папери та предмети, які, як передбачається, мають безпосередні відношення до доказів у досудовому провадженні.

Коментарi (0)