п’ятниця, 03 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У Білорусі заявили, що вся Україна окупована, за винятком Донбасу (ВІДЕО)

Наталя


За кордоном , Новини , Політика

У Білорусі заявили, що вся Україна окупована, за винятком Донбасу (ВІДЕО)

views1313

10.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Білоруські пропагандисти заявили, що наразі вся територія України окупована, за винятком Донецької та Луганської області.

Скандальним висловлюванням відзначився так званий «магістр політичних наук» Білорусі Віктор Саєвич у прямому ефірі білоруського каналу «CTVBY» від 8 червня, передає «Depo.ua».

 

«На жаль, нинішня Україна — ця країна, скажемо чесно, знаходиться під окупацією. Київ та велика частина країни, за винятком Донбасу, вся територія окупована колективним Заходом», — наголосив білоруський «політичний експерт».

 

Також за словами пропагандиста офіційний Київ не э самостійним, і діють там за вказівками. Водночас Саєвич заявив, що «у Києві немає президента та уряду», а нібито є «бургомістр», якого призначає США. Громадяни України ж, на думку пропагандиста, «просять» Росію та Білорусь про допомогу.

Крім того, так звані «експерти» висловилися щодо «терористичного режиму в Україні» та наголосили, що «білоруси хочуть звільнити братський народ».

Коментарi (2)

Алекс (5 місяців тому)

И кто бы сомневался, что Беларусь это паРашкина подстилка. Интересно, а монумент "Три сестры" на границе ещё стоит. Судя по киевскрму "Дружба народов", то стоит и не шевелится. Но с бюстом Пушкина подо Львовом побороться надо.

alla17188@ukr.net (5 місяців тому)

Хворий на всю голову цей пропогандист Московський.