субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
У 2021 році ЗСУ отримають військову продукцію на суму понад 10 мільярдів гривень

Економіка

У 2021 році ЗСУ отримають військову продукцію на суму понад 10 мільярдів гривень

views32

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У 2021-му році ЗСУ очікують постачання військової продукції на суму понад 10 мільярдів гривень.

Про це повідомив Міністр оборони Андрій Таран.

За словами міністра, планування закупівлі товарів, робіт і послуг оборонного призначення відбувалося у 2020 році за діючим на той час законодавством. Процедури закупівлі продовжуються відповідно до попереднього законодавства.

«Міноборони бере активну участь у відпрацюванні нормативно-правової бази для забезпечення реалізації норм Закону «Про оборонні закупівлі». Процес узгодження нормативно-правових актів завершується. У визначені в Указі Президента України строки вони будуть розглянуті і прийняті Урядом»,— зазначив Андрій Таран.

У 2021 році Міністерство оборони приділятиме особливу увагу адаптації механізму закупівель військової продукції під вимоги Закону України «Про оборонні закупівлі». Цей Закон передбачає заміну державного оборонного замовлення на нові конкурентні і прозорі процедури закупівлі озброєння, військової техніки та іншої оборонної продукції. Окремі закриті закупівлі без винятків передбачають конкурентні процедури, а пропозиції виробників проходитимуть розгляд міжвідомчих комісій та отримають максимально можливе інформування суспільства.

«Слід враховувати, що виробництво озброєння має тривалий виробничий цикл, приміром, ті ж високотехнологічні комплекси виготовляються більше одного року. Профінансувавши та уклавши ще минулого року контракти на суму у понад 10 мільярдів гривень, ми забезпечили партнерів обіговими коштами, що, у свою чергу, з початку року гарантувало безперебійну роботу десятків підприємств оборонно-промислового комплексу, серед яких, наприклад, ДККБ «Луч», ДП ХКБМ ім. О Морозова, ДП «Іскра» та інші», — наголосив міністр.

Міністерство оборони наразі визначило пріоритети розвитку Збройних Сил. Протягом 2021-го року українська армія отримуватиме нову і модернізовану зброю відповідно до визначеної та узгодженої потреби за передбаченим державним бюджетом України фінансуванням.

Коментарi (0)