субота, 10 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Тихановська назвала Путіна мудрим керівником та розповіла про контакти з Євросоюзом

За кордоном

Тихановська назвала Путіна мудрим керівником та розповіла про контакти з Євросоюзом

views68

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Світлана Тихановська заявила, що білоруська опозиція не хоче сваритися з Росією. А боротьба білоруського народу  – це боротьба проти однієї людини. Про це повідомляє Tut.by.

Тихановська пригадала, як Лукашенко звинувачував людей, що виходять на акції протесту проти нього, і казав, що ними керують з Російської Федерації.

«І зараз ця людина змінила свою думку на 180 градусів. Тепер ми спонсоруємося і Америкою, і хто у нас там ще ляльковод: Литва, Польща, вже і Україна додалася», – сказала опозиціонерка.

Вона наголосила, що Володимир Путін мудрий керівник. Він розуміє, що білоруський народ не відвертався від Росії.

«Він же розуміє, що все, що говориться – це фантазії однієї людини. І він розуміє, що ми завжди говорили, що відкриті до діалогу. І ми ніколи не поверталися спиною до Росії, я маю на увазі білоруський народ. Ми дружні країни, ми хочемо такими залишатися», – зазначила  політик.

За словами Тихановської, боротьба білоруського народу  – це не проєвропейський чи проросійський напрямок. Це боротьба проти однієї людини.

«Це ніяк не стосується ні пана Путіна, ні України, ні будь-яких інших країн», – зазначила вона.

Стосовно своїх візитів до Європи та зустрічей з чиновниками Євросоюзу, то Тихановська пояснила, що обговорювала допомогу для Білорусі, над якою вже працюють деякі країни.

«Є зацікавленість і бажання допомогти. Всі розуміють, що найкращі умови для інвестицій і розвитку економіки можуть бути забезпечені, коли буде відновлена законність, влада буде обиратися на чесних виборах і буде підзвітна суспільству, а права людини і право власності будуть захищені. Саме в такий країні хочуть жити білоруси, саме для цього ми захищаємо свій вибір», – резюмувала опозиціонерка.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі