четвер, 02 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Туреччина замовила українські двигуни для ударних гелікоптерів ATAK-II (ФОТО)

Наталя


За кордоном , Новини , Технології

Туреччина замовила українські двигуни для ударних гелікоптерів ATAK-II (ФОТО)

views121

27.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Генеральний директор компанії TAI (Turkish Aerospace Industries) Темел Котиль підтвердив інформацію щодо підписання контракту з Україною, на постачання українських двигунів для турецьких ударних гелікоптерів ATAK-II (T929).

 

Про це повідомив «Український мілітарний портал».

 

Зазначається, що у відповідь на питання журналістів Темпел Котиль назвав Україну «братньою країною» та відмітив, що проблем з українськими підприємствами, через ембарго та санкції не буде.

 

За даними, турецька компанія обрала саме українських авіаконструкторів через відсутність альтернативи, адже співпраця з західними компаніями може припинитися у разі чергових геополітичних викликів.

 

Повідомляється, що ударний вертоліт ATAK-II, належить до 11-тонних гелікоптерів і може переносити 1500 кг озброєння та боєприпасів.

 

За інформацією, у 2019 році компанія TAI почала розробку важкого ударного гелікоптера T929, та підписала угоду з Управлінням оборонної промисловості Туреччини (SSB) на реалізацію програми Ağır Sınıf Taarruz Helikopter (пер. – бойові гелікоптери важкого класу).

 

Також у 2019 компанія захистила проект гелікоптера та почала збірку першого льотного зразка машини. На презентації модель гелікоптера була оснащена макетами протитанкових ракет L-UMTAS. Додатково вертоліт оснастили макетами пускових установок некерованих ракет 70 міліметрового калібру.

Коментарi (0)