середа, 29 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Турчинов: Заяви в ТКГ – відкритий перехід довіреної особи Зеленського на бік агресора

Суспільство , Політика , Право

Турчинов: Заяви в ТКГ – відкритий перехід довіреної особи Зеленського на бік агресора

views42

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Колишній секретар РНБО Олександр Турчинов відреагував на слова представника президента України в Тристоронньої контактній групі Вітольда Фокіна про надання особливого статусу всьому Донбасу та загальну амністію. Він заявив, що Фокіна потрібно відкликати з ТКГ.

Про це Турчинов написав у Фейсбуці.

Зокрема, Турчинова обурила заява Фокіна про те, що злочини здійснювали обидві сторони конфлікту на Донбасі.

«Це демонстративний перехід довіреної особи Зеленського на бік країни-агресора та протягування антидержавницької позиції, що відображає стратегічні інтереси Путіна», – наголосив він.

Читайте також: «ЄС»: Представник України у ТГК пропонує росіянам навіть більше, ніж вони просять

Екссекретар РНБО також звернувся до влади з вимогою пояснити такі слова офіційного представника президента Зеленського у переговорному процесі.

«Хочу запитати у представників Зеленського в ТКГ, які злочини вчиняли українські військові на Донбасі, захищаючи та звільняючи рідну землю ціною власного життя? Невже фокіни, кравчуки та ті, хто за ними стоїть сподіваються, що Україна віддасть Путіну весь Донбас, який російські війська не змогли захопити силою?», – пише він.

Крім того, він обурився пропозицією Вітольда Фокіна про необхідність надання особливого статусу всьому Донбасу.

І додав, що обидва – Фокін та Кравчук мають бути негайно відкликані з переговорного процесу, а проти них самих потрібно відкрити кримінальні справи.

«Якщо Фокін і Кравчук не будуть негайно відкликані з ТКГ та проти них не будуть відкриті кримінальні справи, – це означатиме що вони озвучують узгоджені тези «зеленої влади». В такому випадку, подібне вимагатиме адекватного реагування на ці події мільйонів українців, що готові захищати свою країну», – наголосив він.

Нагадаємо. Перший заступник глави української делегації в ТКГ Фокін виступив за переговори з керівниками «ДНР/ЛНР», компроміс з Росією, особливий статус для всього Донбасу, загальну амністію та вибори, які мають пройти в ОРДЛО разом з усією Україною.