п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Тризуб видалять з антитерористичного посібника Британії

За кордоном , Новини , Політика

Тризуб видалять з антитерористичного посібника Британії

views96

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Поліція Британії визнала помилкою внесення українського національного символу Тризуб до антитерористичного посібника. Пообіцяли видалити.

Про це сказано у заяві контртерористичного управління британської поліції.

«Ми маємо тісні робочі стосунки з нашими українськими партнерами та не мали наміру нікого образити. Ми зустрілися з представниками МЗС Британії і посольства України, та вирішили прибрати український тризуб з довідника знаків і символів», – написано в повідомленні.

На це відреагувало Посольство України у Великій Британії та подякувало дипломатам у Twitter.

«У відповідь на численні звернення українців та за результатами роботи українських дипломатів, британська поліція ухвалила рішення видалити Державний герб України з антитерористичного посібника. Дякуємо всім за небайдужість! Слава Україні!», – йдеться у повідомленні посольства.

Нагадаємо. До поліцейського посібника Британії по боротьбі з тероризмом внесли малий герб України. В розділі про знаки та символи праворадикальних груп, у переліку татуювань, його позначили як «Український тризуб (націоналістичний)».

Тризуб видалять з антитерористичного посібника Британії

Посольство України в Британії та МЗС звернулось до уряду із вимогою видалити образливу публікацію.

Уряд Британії, в свою чергу, запевнив українських дипломатів, що не мав за мету ображати Україну. Після того, як було визнання щодо того, образа була дійсно заподіяна, речник уряду Британії не зміг відповісти на запитання, чи видалить тризуб з посібника.

Україна підкреслила, що вважає погодження із образою у заяві Британії щодо тризуба в антитерористичному посібнику недостатньо, та звернулось з вимогою вилучити з нього український державний символ.

Брендон Льюїс, міністр з питань безпеки Британії, пояснив, що національною символікою часто зловживають праворадикальні групи.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі