п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Трьом жителям Закарпаття обрано запобіжні заходи за переправку групи військовозобов'язаних за кордон

Cіпратов Роман


Право

Трьом жителям Закарпаття обрано запобіжні заходи за переправку групи військовозобов'язаних за кордон

views246

13.10.2022

Подiлитися у соц.мережах

Трьом жителям Виноградова Закарпатської області повідомлено про підозру у незаконному переправленні через кордон групи військовозобов'язаних чоловіків.

Про це повідомляє прес-центр Держприкордонслужби.

Зазначається, що дві особи взяті під варту з можливістю внесення кожним 208 тис грн застави, а їхній спільник перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом.

Слідством встановлено, що підозрювані підшукали трьох громадян, готових надати грошову винагороду за можливість незаконно перетнути кордон. Ділки розмістили військовозобов’язаних в одному з помешкань у Виноградові, де ті мали вичікувати слушного часу для подальшого переправлення на територію Угорщини. Днями осіб викрили саме під час одержання 18 тисяч доларів США оплати за їх протиправні послуги.

У відомстві нагадали, що членів злочинного угруповання, яке «спеціалізувалося» на переправці через кордон чоловіків призовного віку, затримали у Закарпатській області. Викрити зловмисників, які переправляли військовозобов'язаних громадян України, вдалося завдяки матеріалам, напрацьованим оперативниками Мукачівського прикордонного загону. Своїх «клієнтів» ділки намагалися переправляти через українсько-румунську ділянку кордону, отримуючи при цьому неправомірну грошову винагороду у розмірі 6000 доларів США з однієї особи.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі