понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Троє військовослужбовців підозрюються у причетності до авіакатастрофи АН-26 під Харковом

Новини , Події , Право

Троє військовослужбовців підозрюються у причетності до авіакатастрофи АН-26 під Харковом

views3137

02.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил спільно з Державним бюро розслідувань повідомила про підозру ще трьом військовослужбовцям у кримінальному провадженні за фактом катастрофи літака АН-26 поблизу м. Чугуїв Харківської області 25 вересня 2020 року, в результаті якої загинуло 26 військовослужбовців.

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

Заступник командира військової частини А4104 з льотної підготовки та ще один заступник командира підозрюються у порушенні правил підготовки та проведення польотів, а також недбалому ставленні до військової служби.

Депутату Харківської обласної ради, який на час катастрофи виконував обов’язки начальника Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба, повідомлено про підозру у недбалому ставленні до військової служби.

Підозрюваним також вручені клопотання про обрання запобіжних заходів. Сторона обвинувачення у суді проситиме про застосування до них домашнього арешту.

Крім того, на підставі додатково зібраних доказів та експертиз про зміну раніше повідомлених підозр повідомлено Командувачу Повітряних Сил Збройних Сил України, колишньому командиру військової частини А4104 та колишньому керівнику управління польотами на аеродромі «Чугуїв», які не забезпечили безпеку польотів на ввірених їм напрямках за посадами.

Досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні планується завершити вже у травні 2021 року.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі