вівторок, 19 жовтня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Три нагороди на Нью-Йоркському кінофестивалі отримав український фільм про війну на Донбасі «Мати Апостолів»

Мартирос Григорян


За кордоном , Суспільство

Три нагороди на Нью-Йоркському кінофестивалі отримав український фільм про війну на Донбасі «Мати Апостолів»

views1039

28.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

«Кінострічка режисера Зази Буадзе «Мати Апостолів» отримала нагороди International Filmmaker Festival of New York як «Найкращий повнометражний фільм», за «Найкращу жіночу роль» та «Найкращий сценарій», — йдеться в повідомленні пресслужби Держкіно

 

Опис сюжету фільму. «Мати у пошуках сина-льотчика, чий літак було збито над окупованими територіями, опиняється в абсолютно чужому та агресивному світі, де все пронизане ненавистю, болем та стражданнями. У цьому пеклі вона не тільки шукає сина. Вона, маючи в серці велику любов і милосердний характер, змінює всіх, кого зустрічає на своєму шляху. Її відчай та біль відроджуються у вічному материнському дусі землі, який повертає синів додому живими чи мертвими».

 

Головні ролі в фільмі виконали Наталія Половинка, Богдан Бенюк, Олександр Пожарський. Режисер-постановник — Заза Буадзе, сценарій — Ратха Макеєнкова, Заза Буадзе, оператор-постановник — Олександр Земляний, продюсер — Дмитро Овечкін.

 

Фільм створено кінокомпанією «Студія «Золоте Руно» за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, промокампанія картини відбулася за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

 

Слід нагадати, що з кожним роком дедалі більшої популярності на міжнародних кінофестивалях набувають українські фільми. У світовий кінематограф прийшло нове покоління українських кіномитців. Це наша гордість і наша надія! 

 

І треба віддати належне українським режисерам і акторам, що у своїх фільмах максимально передають світовій спільноті весь жах війни на Донбасі. Кінострічка «Мати Апостолів» не стала винятком.

Коментарi (0)