неділя, 05 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Третьякова про розподіл соцвиплат: у деяких родинах народжуються діти дуже «низької якості» (відео)

Суспільство

Третьякова про розподіл соцвиплат: у деяких родинах народжуються діти дуже «низької якості» (відео)

views60

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Голова комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова заявила, що держава іноді «демографічно надає кошти» родинам, у яких діти «низької якості». І згадала вчених, які стерилізували жінок. Комісія Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків відреагувала.

Запис ефіру з відповідними висловлюваннями у відеосервісі Zoom було оприлюднено у Фейсбуці ще 29 травня, однак він якимось чином пройшов повз увагу ЗМІ та значної кількості українського суспільства. Розголосу така заява набула лише зараз.

Антисоціальний світогляд Г.Третьякової

Україна – соціальна країна?Можна вважати антисоціальний курс державної політики, коли керівниця комітету соціальної політики Верховної Ради #ГалинаТретьякова після пропозицій «наїджати та дискримінувати найманого працівника» вже захопливо наводить приклади про «каструвати та стерилізувати»Ось така вона «нова нормальність» за світоглядом нардепки СНЦе і про «дітей дуже низької якості», і про «потрібно стерилізувати»…., і про барське ставлення Ось слухаєш ії брєд і думаєш: А чому вона з мільонних зарплат наглядових рад мовчить, премії по триста – чотриста тисяч в міністерствах та ЦВК….може на них потренується? Чи боїться?І нічого, – каже вона. Спочатку обурюються та протестують, потім замислюються, потім стають прихильниками….класичне вікно ОвертонаСлухайте, робіть перепост та розголос.P.S. До речі, ця нардепка таки протягнула рішення комітету який вона очолює щодо рекомендації розглянути на цій сесії антипрофспілковий законопроект 2681. І це попри те, що Петиція «не розглядати законопроект 2681» набрала необхідні 25 000 голосів.Далі буде…

Опубліковано Страйком "Заради Майбутнього" Пʼятниця, 29 травня 2020 р.

На відео можна почути міркування Третьякової про те, яким має бути справедливий розподіл соціальних виплат у державі, та хто заслуговує на грошову допомогу.

Діти «низької якості сідають на публічні кошти»

«Коли ми демографічно надаємо такі кошти, які використовуються родиною, і народження дитини відбувається не для того щоб надати їй освіту і рівні права, а народжують дитину, щоб отримати матеріальну допомогу, то ми, скажу жорстко, отримуємо дітей низької якості. Які призводять до того, що вони теж сідають на публічні кошти. Це теж Маргатер Тетчер говорила колись».

Стерилізація для тих, хто «сідає на допомогу» і, як приклад, «Велика Британія в цьому сенсі дуже жорстока до тих, хто не працює, і не захищає їх».

«В них навіть колись був заступником міністра соцполітики лорд один. Він сказав, що той, хто сідає і хоче отримати соцдопомогу – його потрібно стерилізувати. От така жорстока політика», – сказала Третьякова.

Без вищої освіти також під стерилізацію і, як приклад, «творець сінгапурського економічного дива», державний діяч Лі Куан Ю.

«Дуже часто Лі Куана Ю згадують – що там дуже гарний Сінгапур. Лі Куань Ю – стерилізував жінок, у яких не було вищої освіти. От такими жорстокими методами, я б сказала навіть садистськими викорчовували в нації елементи, які не є захисниками та годувальниками. Всіх, хто не є частиною цих елементів, вони не можуть себе відносити до гідного життя. Ну, отак я вважаю. Потрібно захищати просту людину», – сказала Третьякова.

Реакція Постійної комісії Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків

В комісії не просто засудили висловлювання Третьякової як антигуманні та антисоціальні, а й вимагають її відставки у заяві, яка опублікована на сайті Федерації профспілок України.

«Вважаємо, що висловлювання пані Третьякової порушують норми депутатської етики, і політик з такими поглядами не може перебувати у найвищому законодавчому органі України, тим більше не може очолювати Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. У Відкритому листі Комісії до Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова пропонується на підставі статті 83 Регламенту Верховної Ради України, частини третьої статті 7 Закону України «Про комітети Верховної Ради України» доручити Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України розглянути пропозицію про її відкликання з посади Голови зазначеного Комітету (аргументація – у додатках та у відео-матеріалі)», – йдеться в заяві.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі